Panel dłużnika

Posted on: Styczeń 5th, 2013 by lexlex No Comments

Szanowni Państwo

To, że trafiliście na tę stronę oznacza , że macie dość wątpliwą przyjemność bycia dłużnikiem.

Nie jest to jeszcze koniec świata, bowiem dług można spłacić albo podpisując odpowiednie porozumienie z naszą firmą rozłożyć go na dogodniejsze do spłacania raty. Nie chcemy być Państwa przeciwnikami ale musimy stać na straży interesów naszych klientów i sytuacja ta będzie miała miejsce, aż do spłaty całości zadłużenia.

Wiemy, że zadłużenie się nie było Państwa celem i powstało z jakichś istotnych przyczyn. Z naszych doświadczeń wynika, że często powodem jest to, że Państwa kontrahenci nie regulują swoich zobowiązań. Nie płacąc Państwu, powodują, że stajecie się dłużnikami i obiektem działań takich firm jak nasza.

Czy jest na to rada? Myślimy, że tak.

Możemy Państwu udzielić pomocy w rozwiązaniu tego problemu i w związku z tym, proponujemy poprowadzenie spraw przeciwko Państwa dłużnikom bez opłat wstępnych i ponoszenia kosztów zastępstwa procesowego oraz zastepstwa egzekucyjnego w bezspornych sprawach o zapłatę.

W przypadku odzyskania dla Państwa należności od dłużników naszym wynagrodzeniem będzie prowizja w wysokości 6% kwoty odzyskanych należności głównej i 16% odzyskanych odsetek.

Jeżeli jesteście zainteresowani pomocą w działaniach przeciwko swoim dłużnikom, to jesteśmy gotowi udzielić Państwu profesjonalnego wsparcia w odzyskaniu tych należności.

Informujemy, że posiadamy również realną możliwość pozyskania dla Państwa kredytu bankowego na spłatę zobowiązań.

W celu omówienia powyższych spraw prosimy o kontakt z naszą firmą:

Tel.: 62 7608908, 62 7608902, Tel. kom. 513 036 506, 513 036 513, e-mail: kliber@lexius.pl