Specjalista ds. telemarketingu

Posted on: Listopad 8th, 2012 by lexlex No Comments

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż usług spółki Lexius (głównie usługa windykacji
  • obsługi prawnej, obsługi księgowej i kadrowej)
  • nawiązywanie kontaktów z klientami (telemarketing, e-mailing)
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • skuteczna prezentacja oferty
  • umawianie spotkań przedstawicieli terenowych z klientami

Co wymagamy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (studenci zaoczni mile widziani)
  • umiejętności przedstawiania ofert i prowadzenia negocjacji z klientami
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług
  • umiejętność w utrzymywaniu kontaktów z klientami biznesowymi
  • (głównie usług finansowych lub windykacyjnych i prawnych)
  • umiejętność realizacji zadań pod presją czasu
  • samodzielności i konsekwencji w działaniu
  • ukierunkowania na rozwój – poszerzanie wiedzy i kompetencji
  • dobrej znajomości narzędzi MS OFFICE, Internetu
  • podstawowej wiedza o rynku usług prawnych i windykacyjnych

Co oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przejrzyste warunki zatrudnienia (umowa zlecenie z możliwością
  • przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym)
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w młodym, ambitnym zespole
  • szkolenia zapewniające maksimum praktycznej wiedzy
  • system motywujących wynagrodzeń (podstawa + prowizja)
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy w urządzenia biurowe