Terenowy Doradca Biznesowy Klienta

Posted on: Listopad 8th, 2012 by lexlex No Comments

Zadania:

  • sprzedaż usług spółki Lexius
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • skuteczna prezentacja oferty
  • zawieranie umów z klientami i pozyskiwanie zleceń
  • opieka nad już pozyskanymi lub otrzymanymi klientami
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • pośredniczenie w kontaktach pomiędzy klientami, a spółką Lexius

Co wymagamy:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • determinacja w dążeniu do osiągania założonych celów
  • wysoka kultura osobista i orientacja na sukces
  • doświadczenie mile widziane ale nie jest konieczne
  • umiejętność obsługi komputera i programów biurowych

Co oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przejrzyste warunki zatrudnienia (umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym)
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w młodym, ambitnym zespole
  • szkolenia zapewniające maksimum praktycznej wiedzy
  • system motywujących wynagrodzeń (podstawa + prowizja)
  • telefon komórkowy oraz laptop
  • duża samodzielność w normowaniu czasu pracy